Fans van OMEGA's legendarische horlogefamilie kunnen genieten van tal van unieke details bij de nieuwe Speedmaster Chronoscope. Het meest opvallend zijn de fascinerende wijzerplaten bedrukt met drie timingschalen.
Het nieuwste 007 Omega-uurwerk is eindelijk in actie te zien: James Bond draagt het horloge in No Time To Die. En het is nu verkrijgbaar in onze winkels!
De nieuwe Tank Must de Cartier werd onlangs gelanceerd, met twee kenmerkende innovaties: een band geproduceerd zonder dierlijke materialen en een fotovoltaïsche mechanische dat het horloge aandrijft.
Dit jaar stelde Breitling al verschillende nieuwe modellen voor met de Chronomat South Sea, de Premier Heritage Collectie en de Super Chronomat. Ontdek ze bij Gilson Juwelier!
De Omega Speedmaster Moonwatch kreeg dit jaar een update met enkele unieke aanpassingen in design en een Master Chronometer gecertifieerd automatisch binnenwerk.